Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

Od počiatku iná cesta

Produkt veľa vypovedá o firme
aj ľudoch, ktorí za ňou stoja.

Vypovedá aj o zákazníkoch, ktorí tento produkt kupujú. O hodnotách, ktoré uznávajú. Za každým projektom veľkoplošnej LED obrazovky ALTOONA je skrytý príbeh. Skutočný príbeh konštruktérov, zákazníkov, predajcov reklamného média, inzerentov a ich rodín. Príbeh zodpovedných ľudí. S hodnotami a jasnými víziami.

Veľkoplošná LED obrazovka: predstavte si tie možnosti

Veľkoplošné LED obrazovky sú v súčasnosti najprestížnejším a najúčinnejším médiom používaným v outdoor reklamnom priemysle. Ponúkajú neobmedzené možnosti zobrazovania všetkých druhov informácií na veľkej ploche, viditeľnej zo vzdialenosti aj niekoľko sto metrov.

Veľkoplošné LED displeje slúžia na pritiahnutie väčšieho množstva zákazníkov priamo do obchodu resp. miesta predaja. Uplatnia sa najmä vo veľkých priestranstvách nákupných stredísk a na exteriéri budov. Svojím žiarivým a jasným obrazom priťahujú pozornosť okoloidúcich na veľké vzdialenosti a upozornia na práve prebiehajúce akcie a aktuálne výhodné ponuky.

Svetelné plnografické LED obrazovky sa vyznačujú veľmi pôsobivým zobrazením informácií podľa predstáv svojich majiteľov v reálnom čase. Prinášajú významnú úsporu nákladov na reklamu v mieste predaja. Priamo ovplyvňujú zákazníkov v procese rozhodovania bezprostredne pred vstupom do predajne tak, že zákazník má možnosť porovnať svoje predstavy a potreby s tým, čo v predajni môže získať.

Vysoká miera pozornosti okoloidúcich, ktorú veľkoplošné LED displeje priťahujú, znamená v praxi rýchlu návratnosť investície.

Ďalej

Predaj, financovanie a prenájom veľkoplošných LED obrazoviek.