Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

Jeden
svet

Všetko so všetkým
súvisí.

Váš úspech je úspechom aj pre nás. Preto naši zákaznici ziskavajú prvotriedne produkty, doplnené o množstvo ďalších služieb a podpory tak, aby sa minimalizovali riziká v začiatkoch, zvýšila sa výnosnosť projektov a zrýchlilo budovanie nových plôch. Naši klienti majú záujem o dlhodobý úspech, priateľskú atmosféru, radosť z dobrých projektov a o to, že môžu prispieť k vytvoreniu lepšieho miesta na Zemi.

Tri nutné podmienky úspechu LED obrazovky našich zákazníkov

Na poli digitálnej veľkoplošnej reklamy sú dôtežité tri veci:

Miesto, tak ako pri nehnuteľnostiach, predáva. Čím väčší pohyb ľudí a čím viac času tu strávia, tým lepšie pre Váš projekt digitálnej LED obrazovky.

Technológia LED displeja musí byť prispôsobená lokalite, umiestneniu v danej lokalite a dobe, ktorú tu strávia príjmatelia reklamy. Obraz musí byť pôsobivý. Je vizitkou prevádzkovateľa. Vypovedá o jeho prístupe k práci aj k inzerentom. Zákazníci sa na nás obracajú, pretože chcú mať ten najpôsobivejší obraz.

Obsah je kráľ, dočítate sa na všetkých svetových serveroch o reklame. Ale málokde sa dozviete, ako má byť obsah LED obrazovky prispôsobený miestu a technológií obrazu. Dôvod je jednoduchý: každé miesto je iné, každá obrazovka pôsobí inak na rôznych miestach. Pretože všeobecné pravidlá a návody neexistujú. Len skúsenosť a odbornosť prináša skvelé výsledky.

Všetky tri podmienky musia byť splnené na to, aby projekt mal šancu sa uchytiť na trhu s reklamou.

Ďalej

Predaj, financovanie a prenájom veľkoplošných LED obrazoviek.