Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

Je to
Váš život

Výsledné riešenie
má významný dopad
na Vaše podnikanie.

Doba sa rýchlo mení, trh sa dynamicky vyvíja. Naši zakázníci sú merítkom úspechu. Sú dôkazom toho, že v nastupujucej ére budú úspešné len tie firmy, ktoré hľadaju vo svojom svete dlhodobú stabilitu, jednoduchosť a riešenia prisposobené ich potrebám. Pásová výroba a štandardizácia zlacňuje výrobu, ale na druhej strane Vás ako profesionálov núti robiť kompromisy. Nedáva priestor na to, aby ste sa mohli sústrediť na to, v čom ste dobrí. Svet potrebuje špecifický, individuálny prístup, založený na poznaní, odbornosti aj skúsenostiach. Ako podnikatelia to iste dobre viete.

Tri dôležité momenty pre každý projekt LED obrazovky

Kvalita obrazu na LED obrazovke je vidieť na prvý pohľad, je kľúčom k úspechu u inzerentov, aj pri konkurenčnom boji o ich rozpočty. Dá sa dosiahnúť len vhodným výberom technológie, voľbou správneho formátu, optimalizovaním jednotlivých elektronických súčiastok tak, aby výsledný dojem bol presvedčivý.

Spoľahlivosť veľkoplošnej LED obrazovky a kvalita obrazu po niekoľkých rokoch je tiež vizitkou pre jeho majiteľa. Spoľahlivosť rozhodne o tom, či projekt bude mať dobrú povesť, koľko zbraní dá majiteľ chtiac, nechtiac do rúk svojim konkurentom. Spoľahlivosť rozhodne o tom, či sa prevádzkovateľ bude môcť sústrediť na to, čo je podstatné: na predaj reklamy.

Životnosť zariadenia sa prejaví najviac na finančnom obraze projektu. Rozhodne o tom, či a koľko krát sa projekt zaplatí. Zákazníci sa rozhodli pre velkoplošné LED obrazovky ALTOONA, pretože vedia, že im budú slúžiť tri až päť krát dlhšie, ako iné zariadenia. Pre prevádzkovateľov to znamená viac času na vrátenie investície, menej stresu pri plánovaní financií.

Tieto tri dôležité parametre projektu majú významný dopad na jeho úspech. Sú založené na fyzikálnych zákonoch. Nedajú sa oklamať alebo zahovoriť. Nie je možné za zlomok ceny dosiahnúť stopercentné riešenie. Našich zákazníkov zaujímajú všetky vlastnosti, ktoré môžu rozhodnúť o tom, či budú úspešní. Preto nás vyhľadávajú, aby mali ucelený prehľad o svojom podnikaní.

Ďalej

Predaj, financovanie a prenájom veľkoplošných LED obrazoviek.