Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

Život je beh
na dlhú trať

Rozmýšlať krátkodobo znamená
mrhať vlastným talentom.

To, akým smerom sa dnes vyberiete, sa na výsledkoch prejaví rádovo v rokoch. Naši zákazníci potrebujú partnera, ktorý dodá ich podnikaniu další rozmer. Potrebujú nadhľad, aby nestratili zenit. Potrebujú overené a fungujúce riešenia. Doba je príliš rýchla na to, aby si mohli dovoliť robiť chyby. Naši klienti očakávajú otvorený a úprimný prístup, pretože vedia, že jedine tak si zabezpečia dlhodobý rast.

Dizajn LED obrazovky nie je to, ako vyzerá, ale spôsob, akým funguje

Väčšina výrobkov bola v rannej fáze návrhu nevhodne nadefinovaná. Nikto neformuloval, aká je primárna funkcia LED obrazoviek.

Úlohou každej reklamnej LED obrazovky je šíriť dobré meno podnikateľom, ktorí sa rozhodnú v tejto oblasti pracovať. Každý dobrý projekt podporí rozvoj celého odvetvia digitálnej reklamy. Rovnako, ako každá mizerná inštalácia významne poškodzuje povesť týchto účinných reklamných nosičov. Preto by malo byť povinnosťou každého podnikateľa predstaviť na trhu len kvalitné reklamné nosiče, ktoré znesú najprísnejšie kritéria hodnotenia zo strany inzerentov. Pretože digitálne reklamé nosiče sú exkluzívnym médiom pre exkluzívnych klientov, ktorí majú snahu byť o krok vpred.

Kvalitné digitálne reklamné plochy, postavené na špičkových LED obrazovkách, prinášajú inzerentom hodnotu, pretože každý podnikateľ má záujem sa prezentovať výhradne len na prvotriednych reklamných médiach. Nikto si nespojí svoje meno s fľakatým obrazom, ktorý naviac nie je cez deň poriadne vidieť. Ktorý pôsobí zlým dojmom, ktorý má úbohý zásah. Každý úspešný podnikateľ chápe, že v dnešnej dobre prežijú len profesionálne firmy, ktoré svojou úrovňou reklamy dosahujú medzinárodného štandardu. Pretože spotrebitelia si za posledných 20 rokov zvykli na profesionálne komunikačné spôsoby.

Aby veľkoplošná LED obrazovka generovala dlhodobé príjmy, musia sa inzerenti presvedčiť na vlastnej koži, že reklama na tomto médiu funguje. Bohužiaľ, mnoho podnikateľov predstavilo digitálne reklamné plochy veľmi nízkeho štandardu, pretože nemali žiadne skúsenosti so zdriaďovaním a prevádzkou LED displejov. Snažili sa ušetriť na zariadení, na vlastnom vzdelávaní v oblasti digitálnej reklamy, na prieskume účinnosti svojich reklamných nosičov. A na výsledku je to poznať. Ak si investor chce zabezpečiť dlhodobý úspech, musí sa spojiť so skúsenými profesionálmi. Robiť tak náročné a rizikové projekty svojpomocne je hazard, ktorý škodí celému odvetviu.

Ďalej

Predaj, financovanie a prenájom veľkoplošných LED obrazoviek.