Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

Dnes
nie sme
doma

Svet sa zmenil.

Už netrávime celé dni pred televízorom. Máme veľa možností, ako kvalitnejšie tráviť voľný čas. A dokonca sme tieto možnosti my, spotrebitelia, začali využívať. Veľkú čast dňa trávi populácia aktívneho veku mimo svoj domov. Cestou do práce, nákupami, športom, v spoločnosti svojich detí a rodiny, záľubami.

Reklamné siete plazmových a LCD obrazoviek

Digitálne reklamné médiá, postavené na princípe plazmových a LCD monitorov, majú jedno spoločné: poskytujú veľkorysí štrukturovateľný priestor pre dynamickú žiarivú reklamu. Veľkosť reklamnej plochy, jas a pohyb pútajú pozornosť vo dne i v noci. Naší zákazníci sa na nás obracajú so záujmom o návrh, realizáciu, servis aj financovanie digitálnych reklamných médií.

Medzinárodné skúsenosti z oblasti inštalácií a prevádzky veľkoplošných obrazových médií znamenajú pre našich zákazníkov to, že získajú riešenie na najvyššej technickej aj úžitkovej úrovni. Výber umiestnenia každej digitálnej reklamnej plochy, vhodne zvolená technológia velkoplošného obrazu pre konkrétne umiestnenie, ako aj príprava reklamných kampaní prispôsobených pre jednotlivé lokality sú základom úspechu v novej ére komunikácie.

Plazmové aj LCD obrazovky prešli intenzívnym vývojom a dnes poskytujú jas vyšší ako 1.500 nit s uhlopriečkou obrazu viac ako 2 m, majú dlhšiu životnosť a atraktívnu cenu. Naši zákazníci ich využívajú vo svojich obchodných prevádzkach, kde zvyšujú aktraktivitu prostredia, prinášajú novú zákaznícku skúsenosť, znižujú náklady na okamžitú propagáciu v mieste tvorby nákupných rozhodnutí.

Ďalej

Predaj a financovanie digitálnych reklamných nosičov.