Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

Overené riešenia

Pred 10 rokmi novinka,
dnes klasika.

Projektor: variabilné prezentačné a reklamé médium pre použitie v interiéri. V kombinácií s vhodným projekčným plátnom alebo špeciálnym matným sklom na princípe Fresnelových šošoviek je žiadané, hlavne pokiaľ je dôležitým parametrom veľkosť obrazu.

Projekčné systémy

Projektory sú v súčasnosti veľmi obľúbeným a vyhladávaným zobrazovacím prostriedkom. Nízka hmotnosť, vysoký výkon a priaznivá cena z nich urobili bežný pracovný nástroj mnohých manažérov. V reklame sa uplatnia hlavne tam, kde je požiadavka na ľahký, vzdušný dojem z obrazu. Premietanie na sklo, stenu, výklad, podlahu alebo nábytok sa stalo bežným spôsobom, ako zatraktívniť predajňu a zvýšiť pozornosť nakupujúcich.

Pre náročné aplikácie dispečingových pracovísk, ale aj prezentačných miestností a domácich kín sa čoraz častejšie používajú matnice. Matnice sú špeciálne projekčné plochy určené pre zadnú projekciu. Ich najväčšou výhodou oproti iným riešeniam je kvalitný vysokokontrastný obraz viditeľný zo všetkých strán.

Existuje mnoho zaujímavých technológií, ktoré využívajú premietaný obraz. Ale len niektoré sa osvedčili v praxi. Len niektoré reálne generujú príjmy. Naši zákazníci využívajú tie najúčinnejšie z nich.

Ďalej

Predaj a financovanie digitálnych reklamných nosičov.