Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

9. 9. 2012

Reklamná sieť

Reklamná sieť

Digitálna reklamná sieť plazmových obrazoviek sa nachádza v nákupnom stredisku MLYNY v centre Nitry. Digitálna reklamná sieť pozostáva zo 16 kusov veľkoplošných plazmových displejov s uhlopriečkou 50 palcov (127 cm), ktoré sú doplnené systémom vzdialenej správy obsahu vysielania AMES. Spolu tak tvoria modernú reklamnú sieť a vhodne dopĺňajú veľmi atraktívne prostredie nového luxusného nákupného strediska MLYNY. Tejto digitálnej reklamnej sieti patrí v súčasnosti na Slovensku primát čo sa týka veľkosti digitálnych instore nosičov, aj vo veľkosti reklamého zásahu.

1. 9. 2009

Nová tvár PAVA

Nová tvár PAVA

Od 1. septembra 2009 prišlo k významnej zmene vizuálnej komunikácie spoločnosti PAVA GROUP. Po 8 rokoch tak spoločnosť mení svoje logo aj firemný slogan. Nové logo, nový firemný slogan, noví kolegovia, nové webové stránky, aj nová ponuka produktov a služieb by mali lepšie vyjadrovať prístup spoločnosti k zákazníkom. Tešíme sa na Vašu návštevu.

31. 8. 2009

Možnosť porovnať

Možnosť porovnať

V tomto období sa na Slovensku ponúka pre všetkých záujemcov o LED displeje jedinečná príležitosť vidieť dve LED obrazovky na jednej križovatke a môcť tak priamo porovnať úroveň jednotlivých výrobcov v praxi. Stačí zájsť do centra Nitry na križovatku Štefánikovej triedy a Štúrovej ulici a nechať sa inšpirovať.

24. 8. 2009

ALTOONA v Nitre

ALTOONA v Nitre

Nová LED obrazovka ALTOONA s rozmermi 5,6 x 3 m bola nainštalovaná na obchodnom centre MLYNY, na najexponovanejšej križovatke v centre Nitry. LED displej prekonáva všetky existujúce inštalácie na Slovensku vysokým jasom, sýtosťou farieb, širokými pozorovacími uhlami, aj estetikou prevedenia mechanickej konštrukcie a upevnením zariadenia. Táto inštalácia LED obrazovky ALTOONA je ďalšou úspešnou ukážkou schopností spoločnosti ALTOONA po dvoch špičkových inštaláciach v Bratislave a Leviciach.