Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo

13. 8. 2009

Nové stredisko v Banskej Bystrici

Nové stredisko v Banskej Bystrici

Od augusta 2009 majú možnosť zákazníci využívať novozriadené centrum podpory zákazníka spoločnosti PAVA aj v Banskej Bystrici, ktoré je pripravené riešiť všetky otázky existujúcich zákazníkov, týkajúce sa záručneho aj pozáručneho servisu, údržby alebo obsluhy zariadení. Po stredisku v Bratislave je to už druhé centrum na Slovensku, ktoré pomôže lepšie splniť náročné predstavy súčasných aj budúcich zákazníkov.

3. 8. 2009

Nová generácia POV

Nová generácia POV

Nová generácia úspešného systému pre riadenie a správu obsahu vysielania na digitálnych reklamných nosičoch Point Of View NG4 v predaji.

31. 3. 2009

ALTOONA v Leviciach

ALTOONA v Leviciach

Nová veľkoplošná LED obrazovka o veľkosti 4 x 2 m technológie PN12 SMD bola uvedená v LEVICIACH do prevádzky na pešej zóne. Ide zatiaľ o najjemnejšie rozlíšenie LED displeja ALTOONA v strednej Európe a na Slovensku nemá odboby čo sa týka kvality obrazu, pozorovacích uhlov a estetického prevedenia mechanickej konštrukcie.

10. 12. 2008

Financovanie

Financovanie

Zrýchlený a zjednodušený proces financovania nových LED obrazoviek. Odteraz je možné zakúpiť novú LED obrazovku rovnako jednoducho, ako kúpiť nový automobil.