Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo
LED obrazovka ALTOONA v Nitre

1 LED obrazovka ALTOONA v Nitre

Dodanie a inštalácia LED obrazovky so vzdialenou správou, rozmery 5,6 x 3 m, rozlíšenie 448x224 bodov, najnovšia technológia PN 12 SMD 3in1. Obrazovka je umiestnená na stene budovy NC MLYNY na najexponovanejšej križovatke v centre Nitry. Displej je hermeticky uzavretý a o vnútornú teplotu a vlhkosť sa starajú dve výkonné plne automatizované klimatizačné jednotky. LED displej prekonáva všetky existujúce inštalácie na Slovensku vysokým jasom, sýtosťou farieb, širokými pozorovacími uhlami, aj estetikou prevedenia mechanickej konštrukcie a upevnením zariadenia. Táto inštalácia LED obrazovky ALTOONA je ďalšou úspešnou ukážkou schopností spoločnosti ALTOONA po dvoch špičkových inštaláciach v Bratislave a Leviciach.

V tomto období sa na Slovensku ponúka pre všetkých záujemcov o LED displeje jedinečná príležitosť vidieť dve obrazovky na jednej križovatke a môcť tak priamo porovnať úroveň jednotlivých výrobcov v praxi.

100% Made In Europe

Naši zákazníci

Dívajú sa na svet inak

Nekonvenčne. Ekologicky. Pokrokovo. Moderne. Priateľsky. Zodpovedne. Otvorene. Pragmaticky. Ako podnikatelia si uvedomujú, že majú ďaleko väčšiu moc rozhodovať o tom, čo zanechajú po sebe dalším generáciam. Snažia sa svetu ukázať,že chcú lepší svet, že chcú tvoriť silné partnerstvá a nové, mohutné odvetvie digitálnej reklamy. Niektorých môžno poznáte osobne. Ako sa na svet dívate Vy?

Na tejto stráne nájdete výber siedmych najnovších referenčnch projektov na území Čiech a Slovenska. Pre informácie ohľadom starších referencií a inštalácií zo zahraničia sa na nás neváhajte obrátiť.