Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo
Exkluzívna sieť obrazoviek v Nitre

2 Exkluzívna sieť obrazoviek v Nitre

Digitálna reklamná sieť pozostáva zo 16 kusov veľkoplošných plazmových displejov s uhlopriečkou 50 palcov (127 cm), ktoré sú doplnené systémom vzdialenej správy obsahu vysielania AMES. Spolu tak tovria modernú reklamnú sieť a vhodne dopĺňajú veľmi atraktívne prostredie nového luxusného nákupného strediska MLYNY v Nitre. Profesionálne plazmové displeje vynikajú obzvlášť vysokým jasom až 1.500 NIT a HD rozlíšením. Displeje sú zavesené na certifikovaných stropných držiakoch s vysokou nosnosťou. Tejto digitálnej reklamnej sieti patrí v súčasnosti na Slovensku primát čo sa týka veľkosti digitálnych instore nosičov, aj vo veľkosti reklamého zásahu.

100% Made In Europe

Naši zákazníci

Dívajú sa na svet inak

Nekonvenčne. Ekologicky. Pokrokovo. Moderne. Priateľsky. Zodpovedne. Otvorene. Pragmaticky. Ako podnikatelia si uvedomujú, že majú ďaleko väčšiu moc rozhodovať o tom, čo zanechajú po sebe dalším generáciam. Snažia sa svetu ukázať,že chcú lepší svet, že chcú tvoriť silné partnerstvá a nové, mohutné odvetvie digitálnej reklamy. Niektorých môžno poznáte osobne. Ako sa na svet dívate Vy?

Na tejto stráne nájdete výber siedmych najnovších referenčnch projektov na území Čiech a Slovenska. Pre informácie ohľadom starších referencií a inštalácií zo zahraničia sa na nás neváhajte obrátiť.