Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo
LED obrazovka ALTOONA v Leviciach

3 LED obrazovka ALTOONA v Leviciach

Dodanie a inštalácia LED obrazovky so vzdialenou správou, rozmery 4 x 2 m, rozlíšenie 320x160 bodov, najnovšia technológia PN 12 SMD 3in1. Obrazovka je umiestnená na stene budovy OD Ditúria na veľmi exponovanom mieste na pešej zóne v Leviciach. Displej je hermeticky uzavretý a o vnútornú teplotu a vlhkosť sa stará výkonná plne automatizovaná klimatizačná jednotka priemyselnej konštrukcie.LED displej prekonáva všetky existujúce inštalácie na Slovensku vysokým jasom, sýtosťou farieb, širokými pozorovacími uhlami, aj estetikou prevedenia mechanickej konštrukcie a upevnením zariadenia. Zároveň ide o inštaláciu LED obrazovky ALTOONA v strednej Európe s najjemnejším rozlíšením.

100% Made In Europe

Naši zákazníci

Dívajú sa na svet inak

Nekonvenčne. Ekologicky. Pokrokovo. Moderne. Priateľsky. Zodpovedne. Otvorene. Pragmaticky. Ako podnikatelia si uvedomujú, že majú ďaleko väčšiu moc rozhodovať o tom, čo zanechajú po sebe dalším generáciam. Snažia sa svetu ukázať,že chcú lepší svet, že chcú tvoriť silné partnerstvá a nové, mohutné odvetvie digitálnej reklamy. Niektorých môžno poznáte osobne. Ako sa na svet dívate Vy?

Na tejto stráne nájdete výber siedmych najnovších referenčnch projektov na území Čiech a Slovenska. Pre informácie ohľadom starších referencií a inštalácií zo zahraničia sa na nás neváhajte obrátiť.