Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo
LED obrazovka ALTOONA v Bratislave

4 LED obrazovka ALTOONA v Bratislave

Dodanie a inštalácia LED obrazovky so vzdialenou správou, rozmey 8,2 x 4.2 m, rozlíšenie 512 x 256 bodov, technológia PN 16 SMD 3in1, svietivosť 8000 NIT. Obrazovka je umiestnená na rohu budovy Zimného štadiónu O.Nepelu (Samsung Aréna) na veľmi exponovanom mieste. Displej je hermeticky uzatvorený a o vnútornú teplotu a vlhkosť sa starajú 4 výkonné plne automatizované klimatizačné jednotky najmodernejšej konštrukcie. LED displej nemá obdoby v porovnaní s existujúcimi inštaláciami na Slovensku. Vysoký jas, sýtosť farieb a vysoké rozlíšenie je absolútne bezkonkurenčné a nový majiteľ LED obrazovky je na ňu náležite hrdý. Zároveň ide o najväčšiu inštaláciu LED obrazovky ALTOONA v strednej Európe.

100% Made In Europe

Naši zákazníci

Dívajú sa na svet inak

Nekonvenčne. Ekologicky. Pokrokovo. Moderne. Priateľsky. Zodpovedne. Otvorene. Pragmaticky. Ako podnikatelia si uvedomujú, že majú ďaleko väčšiu moc rozhodovať o tom, čo zanechajú po sebe dalším generáciam. Snažia sa svetu ukázať,že chcú lepší svet, že chcú tvoriť silné partnerstvá a nové, mohutné odvetvie digitálnej reklamy. Niektorých môžno poznáte osobne. Ako sa na svet dívate Vy?

Na tejto stráne nájdete výber siedmych najnovších referenčnch projektov na území Čiech a Slovenska. Pre informácie ohľadom starších referencií a inštalácií zo zahraničia sa na nás neváhajte obrátiť.