Klientská časť

Registrácia Zabudnuté heslo
LED obrazovka ALTOONA v Plzni

7 LED obrazovka ALTOONA v Plzni

Dodanie a inštalácia LED obrazovky so vzdialenou správou, rozmery 4,1x2,1m, rozlíšenie 256x128 bodov, technológia PN 16 SMD 3in1. Obrazovka je umiestnená na budove v centre Plzne na križovatke Klatovská/Americká a je natočená o 15° tak, aby bola dobre viditeľná z celej križovatky. Displej je hermeticky uzavretý a o vnútornú teplotu a vlhkosť sa stará plne automatizovaná klimatizácia. PilsenerDisplay je v čase dodania komerčne najúspešnejšou inštaláciou LED obrazovky ALTOONA v strednej Európe.

100% Made In Europe

Naši zákazníci

Dívajú sa na svet inak

Nekonvenčne. Ekologicky. Pokrokovo. Moderne. Priateľsky. Zodpovedne. Otvorene. Pragmaticky. Ako podnikatelia si uvedomujú, že majú ďaleko väčšiu moc rozhodovať o tom, čo zanechajú po sebe dalším generáciam. Snažia sa svetu ukázať,že chcú lepší svet, že chcú tvoriť silné partnerstvá a nové, mohutné odvetvie digitálnej reklamy. Niektorých môžno poznáte osobne. Ako sa na svet dívate Vy?

Na tejto stráne nájdete výber siedmych najnovších referenčnch projektov na území Čiech a Slovenska. Pre informácie ohľadom starších referencií a inštalácií zo zahraničia sa na nás neváhajte obrátiť.